Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Kořenice

Kód: 920170
Neohodnoceno
Značka: Angelo
1 200 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky Kořenice s kapacitou cca na 20 doutníků (v závislosti na velikosti). Menší humidor ve hnědém provedení s výraznou kresbou má pololesklý hladký povrch. Humidor je vybavený vyměnitelným vlhkoměrem a polymerovým zvlhčovačem, který uchytíte do prostoru v humidoru pomocí suchého zipu s oboustrannou lepící páskou (součástí balení). Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Rozměry humidoru vnější (Š x H x V): 260 x 220 x 65 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 235 x 195 x 40 mm
Otvor pro vlhkoměr: 35,5 mm
Rozměry zvlhčovače (Š x V): 56 x 17 mm

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.


<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto