Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Angelo Cabinett Black

Kód: 920008
Neohodnoceno
Značka: Angelo
4 150 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atraktivní stolní humidor na doutníky Angelo Cabinett s kapacitou cca 60 doutníků. Kvalitně zpracovaný humidor s pololesklým povrchem v černém provedení a prosklenými dvířky. Humidor je vybavený třemi šuplíky s přepážkami (vnitřní rozměry (Š x H x V): 205 x 175 x 33 mm) s podélnými otvory ve dně a jedním nižším šuplíkem (vnitřní rozměry (Š x H x V): 205 x 175 x 16 mm) s plným dnem. Součástí balení humidoru je vyměnitelný vlhkoměr a 4x polymerový zvlhčovač. Dvířka uchycená na panty se zavírají na zámek. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem.

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 245 x 220 x 230 mm
Průměr otvoru pro vlhkoměr: 35,5 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto