Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Vrácení zboží

Vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě

Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte zákonné právo jej do 14-ti dnů od převzetí vrátit (pozn. toto právo se nevztahuje na podnikatele nakupující na IČ). Zboží musí být nepoškozené, čisté a pokud možno nepoužité. Zboží nemusí být v původním obalu, ale zabalte ho tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy k nám. 

Balík pošlete na provozovnu e-shopu (viz Kontakty).

Ke zboží prosíme přiložte Formulář pro vrácení zboží, který naleznete níže na stránce. Urychlíte tím celý proces. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na na náš e-shop. 

Postup pro vrácení zboží

 1. Zašlete nám e-mailem zprávu, že si přejete zboží vrátit ve 14-ti denní lhůtě na adresu info@rajkuraku.eu.

 2. V e-mailu zašlete údaje, které potřebujeme pro úspěšné vyřízení: jméno, příjmení, adresa, telefon, číslo objednávky, číslo účtu - kam si přejete vrátit peníze.

 3. Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě, přiložte dokumenty (fakturu) a zašlete jej na adresu: 

  D.L.I s.r.o. - Ráj kuřáků
  e-shop Rajkuraku.eu
  Americká 31
  301 00 Plzeň

 4. Přijmutí zásilky od Vás potvrdíme a následně odešleme peníze zpět na Váš účet.

Přesné informace naleznete v obchodních podmínkách. 

Používáme ověření věku Adulto