Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky hnědý lesklý 25D, 30x21x9cm

Kód: 09418
Neohodnoceno
2 000 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky s kapacitou cca na 25 - 30 doutníků (v závislosti na velikosti). Atraktivní humidor ve tmavším hnědo oranžovém provedení s výraznou kresbou má povrch ve vysokém lesku. Víko a čelní strana je zdobená efektním pruhem z broušeného nerezu. Prostor pro doutníky je možné rozdělit dle potřeby přiloženou praktickou přepážkou. Humidor je vybavený vyměnitelným analogovým vlhkoměrem a polymerovým zvlhčovačem. Jejich uchycení je řešené pomocí magnetu a kovové podložky s oboustrannou lepící páskou, která jsou součástí balení. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 305 x 210 x 84 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 267 x 172 x 60 mm
Vnější průměr dodávaného vlhkoměru: 44 mm
Rozměr dodávaného zvlhčovače (Š x H x V): 95 x 64 x 17 mm

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto