Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Dýmka MonteBello Bent Apple, pískovaná, filtr 9mm

Kód: MB163
Neohodnoceno
Značka: Monte Bello
3 700 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýmka Monte Bello Bent Apple s filtrem 9 mm. Ručně vyrobená brierová dýmka v limitované edici Monte Bello vznikla na počest známého českého dýmkařského výrobce Antonína Zieglera. Dýmky, jejichž autory jsou Jan Klouček a Radek Koutný, byly produkovány v dílně v Okrouhlici, kde byla historicky umístěna i jeho dílna. Díky tomuto vznikly precizně zpracované brierové dýmky vynikající kvality a designu, které nejednomu kuřáku dýmky udělají velkou radost. Na ruční výrobu dýmek Monte Bello jsou použité výběrové kusy briaru ze Španělska a kvalitní německé náustky z Cumberlandu. Dýmku dodáváme v sametovém stahovacím sáčku a originální dárkové krabičce. Filtr a vyobrazený stojánek není součástí balení dýmky.

Zahnutá brierová dýmka s filtrem je ve tmavě hnědém provedení s méně výraznou kresbou. Dýmka je na boku zdobená rytým nápisem "MonteBello". Hrubší pískovaná hlava dýmky je matná, barevný náustek s jemnou kresbou lesklý.

Filtr: 9 mm
Délka dýmky: 141 mm
Výška hlavy: 40 mm
Šířka hlavy: 41 mm
Průměr tabákové komory: 19 mm
Hloubka tabákové komory: 29 mm
Hmotnost dýmky: 51 g
Druh dýmky dle materiálu: dýmka briar
Briar/náustek: Španělsko/Německo
Výrobce - kompletace: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto