Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Angelo Real Carbon 50D, 31x23x12cm

Kód: 923012
Neohodnoceno
Značka: Angelo
10 090 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky Angelo Real Carbon s kapacitou cca 40 - 50 doutníků (v závislosti na velikosti). Atraktivní humidor v černém karbonovém provedení má povrch ve vysokém lesku. Humidor je vyrobený z pravé dýhy, která je potažená karbonovou vrstvou. Humidor je dodávaný bez zvlhčovače a vlhkoměru. Pohodlné zavírání víka zajišťují kvalitní kovové panty. Prostor pro doutníky lze rozdělit dle potřeby přiloženou přepážkou. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Na spodní straně humidoru najdete sokl s jemnou sametovou látkou, na který se humidor položí. Látka zabrání poškození povrchu, na který je humidor umístěný.

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 315 x 230 x 120 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 265 x 180 x 65 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto