Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Červenohnědý

Kód: 920410
Neohodnoceno
Značka: Angelo
1 450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky s kapacitou cca na 35 doutníků (v závislosti na velikosti). Humidor Angelo ve tmavším hnědo bordovém provedení má polomatný matný povrch s jemnou kresbou. Prostor pro doutníky je možné rozdělit dle potřeby přiloženou vyjímatelnou a stavitelnou přepážkou. Humidor je vybavený analogovým vyměnitelným vlhkoměrem, který najdeme na čelní straně a polymerovým zvlhčovačem. Zvlhčovač je možné uchytit v prostoru humidoru na vnitřní straně víka pomocí suchého zipu s oboustrannou samolepící páskou, která je součástí balení. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná tkanina, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Rozměry humidoru vnější (Š x H x V): 260 x 220 x 110 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 235 x 195 x 67 mm
Průměr otvoru pro vlhkoměr: 35 mm
Průměr zvlhčovače: 56 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto