Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Faro Veneer full wood 60D, 37x24x11,5cm

Kód: 29109
Neohodnoceno
Značka: Faro
5 400 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Humidor na doutníky Veneer full wood s kapacitou cca na 60 doutníků (v závislosti na velikosti). Humidor ve světlejším hnědém odstínu s výraznou kresbou má polomatný povrch s jemnou texturou dřeva. Prostor pro doutníky je možné rozdělit dle potřeby přiloženou přepážkou. Stolní humidor je dodávaný bez zvlhčovače a vlhkoměru, takže je zcela na Vás, jakým příslušenstvím ho dovybavíte. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 370 x 240 x 115 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 330 x 200 x 80 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto