Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky hnědý 30D, 27x22x12cm

Kód: 09472
Neohodnoceno
Značka: .
1 600 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky s kapacitou cca na 30 doutníků (v závislosti na velikosti). Humidor ve hnědém provedení má matný povrch s jemnou kresbou. Prostor pro doutníky je možné rozdělit dle potřeby přiloženou praktickou přepážkou. Na vnitřní straně víka najdeme prostor pro uchycení vyměnitelného vlhkoměru a polymerového zvlhčovače. Uchycení je řešené pomocí magnetu a kovové podložky s oboustrannou lepící páskou, která jsou součástí balení. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 270 x 220 x 120 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 244 x 197 x 85 mm
Průměr plochy pro uchycení vlhkoměru: 37 mm
Průměr plochy pro uchycení zvlhčovače: 58 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto