Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Jemar Walnut, 25D, 26x20x10cm

Kód: 072411
Neohodnoceno
Značka: Jemar
11 800 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky Jemar Walnut se zámkem a kapacitou cca 25 doutníků (v závislosti na velikosti). Luxusní a kvalitně zpracovaný humidor ve hnědé barvě s výraznou kresbou má pololeskle lakovaný a leštěný povrch. Italské humidory Jemar jsou precizně ručně vyráběné z kvalitních materiálů. Vnitřek humidoru je vyložený výběrovým libanonským cedrem, který prospívá skladování doutníků. Prostor pro doutníky lze rozdělit dle potřeby přiloženou přepážkou z cedru. Humidor je dodávaný s polymerovým zvlhčovačem a digitálním vlhkoměrem, které se připevní uvnitř humidoru pomocí přiložených magnetů s oboustrannou lepící páskou. Pohodlné zavírání víka a uzamčení zajišťují kvalitní celokovové panty a zámek z nerezové oceli. Skvělou pevnost humidoru zajišťují celodřevěné rohy spojené dřevěným klínem. Na spodní straně humidoru najdeme plstěné podložky, které zabraňují poškození povrchu, na kterém je humidor umístěný. Humidor je dodávaný v kartonové krabici.

Obsah balení: humidor, 1x přepážka, 1x klíč, 1x zvlhčovač a 1x digitální vlhkoměr (včetně baterie) s montážními magnety a lepící páskou

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 265 x 205 x 105 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 225 x 163 x 60 mm
Rozměry vlhkoměru (Š x H x V): 88 x 13 x 57
Rozměry zvlhčovače (Š x H x V): 96 x 16 x 66 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Parametry digitálního vlhkoměru
Funkce: měření vlhkosti rH v % (aktuální/max/min), měření teploty ve °C/°F (aktuální/max/min)
Napájení: 1x knoflíková baterie LR 1130
Vlhkoměr je na zadní straně vybavený výklopným stojánkem, o který ho lze opřít.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto