Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Ořech 25D, 26x22x10cm

Kód: 09454
Neohodnoceno
Značka: .
1 900 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky Ořech s kapacitou cca na 25 doutníků (v závislosti na velikosti). Atraktivní humidor je ve tmavě hnědém tónu s výraznější kresbou. Polomatný povrch humidoru je efektně jemně drážkovaný. Prostor pro doutníky je možné rozdělit dle potřeby přiloženou přepážkou. Humidor je vybavený vyměnitelným analogový vlhkoměrem a polymerovým zvlhčovačem, které uchytíte v humidoru pomocí přiložených samolepících pásků se suchým zipem. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Rozměry humidoru vnější (Š x H x V): 260 x 222 x 104 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 240 x 201 x 68 mm
Průměr plochy pro uchycení vlhkoměru: 37 mm
Průměr plochy pro uchycení zvlhčovače: 52 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto