Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Humidor na doutníky Yellow/Carbon, 25D, 28x20x9,5cm

Kód: 561462
Neohodnoceno
Značka: Carbon
3 250 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní humidor na doutníky Yellow/Carbon s kapacitou cca 25 doutníků (v závislosti na velikosti). Atraktivní humidor ve žlutém provedení s pruhem v carbonovém designu má lakovaný povrch ve vysokém lesku. Na čelní straně najdeme chromové madlo, které nám usnadní jeho otevíraní. Humidor je vybavený vyměnitelným analogovým vlhkoměrem a polymerovým zvlhčovačem. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena.

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 280 x 200 x 95 mm
Prostor pro doutníky (Š x H x V): 240 x 163 x 55 mm
Průměr otvoru pro vlhkoměr: 33 mm
Rozměry zvlhčovače (Š x H x V): 135 x 19 x 20 mm
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Humidory jsou dodávány nezavlhčené, proto Vám nabízíme bezplatnou volitelnou službu Zavlhčení humidoru, kterou si vyberete v Souvisejícím zboží. Nový humidor je nutné před prvním uložením doutníků zavlhčit, upravit a ustálit jeho vlhkost na požadovanou hodnotu. Dobře zavlhčený humidor uchová Vaše doutníky ve skvělé kondici.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_k_použití_humidoru.pdf">Návod k použití humidoru - PDF</a>

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto