Při procesu objednávání bude ověřeno, zda jste starší 18ti let pomocí bankovní identity. Při převzetí zboží od kurýra bude také ověřeno, zda jste starší 18ti let.

Zvlhčovač elektrický Brebbia

Kód: 921470
Neohodnoceno
Značka: Brebbia
7 302 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický zvlhčovač Brebbia do humidoru s možností nastavení udržované vlhkosti. Elektrický zvlhčovač Brebbia je určený pro velké skříňové humidory s objemem do 2 metrů kubických, kterým poskytne konzistentní dlouhodobou kontrolu vlhkosti bez údržby. Patentovaný elektrický zvlhčovač je vybavený ventilátorem, který roztáčí plastovou "kuličku" na hladině vody. Díky ventilátoru a nucenému proudění vzduchu se mokrá rotující koule "vysouší" a vlhko je z ní předáno okolnímu vzduchu. Tímto dochází k dokonalému zvlhčení vzduchu. Vysoká účinnost tohoto zvlhčovače je v použití velkého množství vlhkého vzduchu, který pomalu a rovnoměrně zvlhčuje celý vnitřek humidoru. Díky tomuto nevzniká na doutníkách žádná plíseň a baktérie. Doutníky díky výborné cirkulaci vlhkosti není nutné otáčet, jelikož jsou rovnoměrně provlhčené. Rotující kulička nás také upozorní, když dojde voda. Jednoduše je její rotace hlučná a Vy víte, že máte v zásobníku doplnit destilovanou vodu. Zvlhčovač je připojen k hygrostatu, který automaticky udržuje Vámi nastavenou požadovanou vlhkost v humidoru. Zvlhčovací jednotka s ventilátorem, hygrostat a síťový napájecí zdroj jsou mezi sebou propojené kabelem s konektory. O napájení zvlhčovače se stará externí elektrický adaptér 12 V.
Použití zvlhčovače je velice jednoduché. Zvlhčovač a hygrostat umístíte na vhodné místo v humidoru. Zásobník zvlhčovače naplníte otvorem destilovanou vodou do 2/3. Propojíte mezi sebou a připojíte napájecí adaptér. Zapnete a nastavíte vlhkost, kterou potřebujete v humidoru udržet.
Obsah balení: zvlhčovací jednotka s ventilátorem, hygrostat, napájecí adaptér.

Upozornění: při plnění zásobníku vodou nepoužívejte vodu z kohoutku, i když máte instalovaný jakýkoliv vodní filtr. Vždy použijte destilovanou vodu!

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_zvlhčovač_Brebbia_elektrický.pdf">Návod k použití zvlhčovače Brebbia - PDF</a>
<a target="_blank" href="https://youtu.be/-cUwdpLPXCI">3D prezentace produktu</a>

Rozměry zvlhčovače (Š x H x V): 130 x 100 x 215 mm
Rozměry hygrostatu (Š x H x V): 75 x 35 x 75 mm
Délka kabelu napájecího adaptéru: 1,7 m
Délka kabelu hygrostatu: 1,7 m
Rozsah hygrostatu: 30 - 90 % RH
Přesnost hygrostatu: +/- 5 % RH
Distributor: Fortis-DB, spol. s r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto